Aleksander Višnevski

Attorney and Managing Partner /
Advokatas ir Vadovaujantis partneris

+370 6 871 0155

aleksander@noilex.lt

Mykolo Romerio universitete teisės studijas baigęs, daug patirties sukaupęs teisininkas, kuris specializuojasi civilinės teisės, mokesčių teisės, baudžiamosios teisės ir administracinės teisės srityse. Per 18 teisinio darbo metų jam pavyko pasiekti puikių karjeros rezultatų. Dirbo vidaus reikalų sistemos įstaigoje tardytoju. Valstybinėje mokesčių inspekcijoje vyriausiuoju juriskonsultu, vėliau ir teisininkų padalinio vadovu. Vidaus reikalų ministerijoje – vyriausiuoju specialistu. Dirbdamas praktinį teisininko darbą įgavo patirties atstovauti valstybei, o vėliau ir žmonių interesams.

Dėl to, kad rengė, derino ir teikė Seimui teisės aktus – išmano teisėkūros procesą bei principus. Dirbdamas praktinį teisininko darbą dėstė ir Mykolo Romerio universitete Mokesčių teisės bei Valstybės finansų disciplinas.

  • 2011 m. pripažintas advokatu, prisijungė prie Advokato kontoros “Misiūnas ir partneriai” komandos.
  • 2017 m. įsteigė Advokatų profesinę bendriją “Višnevski ir partneriai”, yra Vadovaujantis partneris.

Savo darbą dirba atsakingai, ne tik darbo valandomis, bet ir joms pasibaigus. Pomėgius derina su darbu, kur vertina tikslumą, kruopštumą ir atsakingumą vykdant pavedimus. Ne veltui mūsų kredo – Dėmesys žmogui, pagalba verslui.

Kalbos: lietuvių, anglų,  rusų, lenkų.