Mūsų komanda

Aleksander Višnevski

Attorney and Managing Partner / Advokatas ir vadovaujantis partneris

 +370 6 871 0155

  aleksander@noilex.lt

Mykolo Romerio universitete teisės studijas baigęs, daug patirties sukaupęs teisininkas, kuris specializuojasi civilinės teisės, mokesčių teisės, baudžiamosios teisės ir administracinės teisės srityse. Per 18 teisinio darbo metų jam pavyko pasiekti puikių karjeros rezultatų. Dirbo vidaus reikalų sistemos įstaigoje tardytoju. Valstybinėje mokesčių inspekcijoje vyriausiuoju juriskonsultu, vėliau ir teisininkų padalinio vadovu. Vidaus reikalų ministerijoje – vyriausiuoju specialistu. Dirbdamas praktinį teisininko darbą įgavo patirties atstovauti valstybei, o vėliau ir žmonių interesams. Dėl to, kad rengė, derino ir teikė Seimui teisės aktus – išmano teisėkūros procesą bei principus. Dirbdamas praktinį teisininko darbą dėstė ir Mykolo Romerio universitete Mokesčių teisės bei Valstybės finansų disciplinas.

2011 m. pripažintas advokatu, prisijungė prie Advokato kontoros “Misiūnas ir partneriai” komandos.

2017 m. įsteigė Advokatų profesinę bendriją “Višnevski ir partneriai”, yra vadovaujantis partneris.

Savo darbą dirba atsakingai, ne tik darbo valandomis, bet ir joms pasibaigus. Pomėgius derina su darbu, kur vertina tikslumą, kruopštumą ir atsakingumą vykdant pavedimus. Ne veltui šios profesinės bendrijos kredo – Dėmesys žmogui, pagalba verslui.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų.Simonas Makrickas

Associate-attorney / Advokato padėjėjas

 +370 6 102 1709

 simonas@noilex.lt

Turi daugiau kaip 10 metų teisinio darbo patirties civilinėse, baudžiamosiose, administracinėse bei administracinių nusižengimų bylose. Baigęs teisės studijas, profesinės patirties sėmėsi dalyvaudamas ne viename tarptautiniame projekte, atstovavo klientų interesams teismuose, ikiteisminio tyrimo įstaigose, santykiuose su juridiniais ir privačiais asmenimis, todėl gali garantuoti maksimalų rezultatą kliento naudai. Teikia išsamias teisės konsultacijas lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis, atlieka teisinį dokumentų auditą, sudaro konkrečias teisines strategijas, analizuoja bei rengia dokumentus anglų kalba.

Verslo teisė, draudimo teisė, bankroto teisė, sutarčių teisė, darbo teisė – tai tik keletas sričių, kuriose specializuojasi šis specialistas.

Užsienio šalių ir Lietuvos klientai Simoną apibūdina kaip veržlų bei energingą teisės ekspertą, gebantį surasti optimaliausius ir geriausius sprendimus, atitinkančius klientų lūkesčius. Privatumas ir konfidencialumas yra esminės savybės išskiriančios Simoną iš kitų teisės profesionalų.

Kalbos: lietuvių, anglų, vokiečių, rusųAlbert Barkovski

Associate-attorney / Advokato padėjėjas

 +370 6 043 7697

 albert@noilex.lt

Advokato padėjėjas, patyręs teisininkas, teikia ne tik konsultacijas įvairiais teisės klausimais, bet ir rengia procesinius dokumentus. Teisinę patirtį įgijo dirbdamas Vilniaus miesto apylinkės teisme, vėliau nuo 2013 m. dirbdamas advokatų kontoroje teisininku. 2017 m. prisijungė prie mūsų profesinės bendrijos ir tapo neatskiriama komandos grandimi. Albertas gali puikiai išanalizuoti Jūsų teisines problemas bei operatyviai pateikti priimtiniausią sprendimą per racionaliausią laiko tarpą.

Atkaklumas, užsibrėžto tikslo siekimas ir įgyvendinimas  yra bruožai puikiai apibūdinantys Albertą.

Kalbos: lietuvių, anglų, lenkų, rusų.