TEISMAS SUMAŽINO KONFISKUOTINĄ SUMĄ

2023-09-04

Advokatų profesinė bendrija Noilex / Law Firm Noilex advokatas Aleksander Višnevski, gynė kliento interesus administracinio nusižengimo byloje, kurioje policijos nutarimu buvo konfiskuota automobilio vertė pinigais. Klientas prisipažino padaręs pažeidimą, tačiau nesutiko su konfiskuotinos sumos dydžiu. Advokatui pavyko įrodyti, kad policijos pareigūnai neteisingai nustatė automobilio vertę, todėl priėmė nepagrįstą nutarimą. Teismas įvertinęs abiejų šalių argumentus, sumažino konfiskuotiną sumą 6 kartus.

TEISMAS NUSTATĖ BENDRAVIMO TVARKĄ SU NEPILNAMEČIU

2023-01-13

NOILEX advokatas Aleksander Višnevski atstovauja klientą byloje dėl nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo su tėčiu, nes vaiku nebuvo tinkamai rūpinamasi. Bylos nagrinėjimo metu situacija komplikavosi kai vaikui buvo paskirtas gydymas, kuriam užtikrinti reikia nepertraukiamai vartoti vaistus. Atsakovė pateikė teismui prašymą nustatyti bendravimo tvarką su vaiku taip, kad vaikas savaitę gyventų pas tėvą, o savaitę pas motiną. Ieškovas su pasiūlyta tvarka nesutiko ir atstovaujamas advokato pateikė savo pasiūlymą, nustatyti bendravimo tvarką konkrečiomis dienomis, valandų tikslumu, kad užtikrinti nepertraukiamą gydymą.
Teismas apsvarstęs ir įvertinęs abiejų šalių argumentus, rado kompromisą, iš dalies tenkino abiejų šalių prašymus, tačiau, kad užtikrinti vaiko interesus ir nepertraukiamą gydymą, didžiąja dalimi vadovavosi ieškovo pasiūlyta bendravimo tvarka.
Maža pergalė dideliame procese.

Konsultacijas teiksime tik nuotoliniu būdu

Mums rūpi Jūsų sveikata. Reaguodami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės pateiktas rekomendacijas dėl COVID-19, pranešame, kad iki 2020-03-27, Advokatų profesinės bendrijos “NOILEX” teisininkai, konsultacijas teiks tik nuotoliniu būdu. Nesant neatidėliotino būtinumo, prašome atidėti visus vizitus ir kviečiame dėl paslaugų kreiptis į bendrijos teisininkus nurodytais telefonais arba el. paštu:

+370 6 871 0155, +370 6 102 1709 arba +370 5 271 1811

 

2019-05-13

Mūsų kolektyvą papildė nauja narė. Sveikinam Ingridą Jasiulevič šiandien tapus advokato padėjėja ir prisijungus prie komandos!!!

2019-04-15

Vilniaus miesto apylinkės teismas, dar 2017 metais tenkino bendrijos rengtą ieškinį ir priteisė iš atsakovo, ieškovo naudai, įsiskolinimą. Atsakovas teigė, kad tarp šalių susiklostė ne pirkimo pardavimo, o tarpininkavimo teisiniai santykiai, todėl atsakovas ieškovui neskolingas. Teismas tarp šalių buvusius santykius kvalifikavo kaip pirkimo pardavimo ir ieškinį tenkino. Atsakovas pateikė apeliacinį skundą. 2019 m. balandžio mėn. Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinį skundą, jį atmetė ir paliko galioti pirmos instancijos teismo sprendimą. Džiaugiamės laimėta byla kartu su klientu.

2019-04-13

Panevėžio apygardos teismas, išnagrinėjęs bendrijos advokatų pateiktą skundą dėl pirmos instancijos teismo sprendimo santuokos nutraukimo byloje, apeliacinį skundą tenkino ir nutarė grąžinti bylą nagrinėti pirmos instancijos teismui. Bendrijos advokatas Aleksander Višnevski atstovavo atsakovę. Apeliacinis skundas buvo pateiktas dėl to, kad nepaisant iškeltų reikalavimų, pirmos instancijos teismas iki galo neišsprendė sutuoktinių turto padalinimo klausimo, nenustatė jo vertės, nenurodydamas argumentų ir įrodymų nusprendė padalinti sutuoktinių prievoles bei priteisė kompensaciją iš atsakovės ieškovui. Atsakovė su tokiu teismo sprendimu nesutiko, todėl pavedė parengti apeliacinį skundą. Džiugu, kad apeliacinės instancijos teismas įsigilino į iškeltą problematiką ir sutiko, kad pirmos instancijos teismo sprendimas neteisingas. Šalys susitiks teisme, antrame raunde.

2019-04-11

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato atvejus, kai atsakomybė už bendrovės neįvykdytas prievoles arba žalos bendrovei ar jos kreditoriams padarymą, tenka akcininkui. Advokatų profesinės bendrijos “NOILEX” advokatas Aleksander Višnevski atstovavo akcininko interesus Vilniaus apygardos teisme, civilinėje byloje, kurioje bankroto administratorius reikalavo priteisti iš akcininko virš 400 tūkstančių žalos, neva padarytos bendrovės kreditoriams. Ieškovas savo reikalavimusįrodinėjo neva egzistuojančiu priežastiniu ryšiu tarp akcininko priimtų sprendimų ir bendrovės bankroto, dėl ko neva atsirado žala kreditoriams. Vilniaus apygardos teismas, įvertinęs įrodymus ir atsakovo pateiktus argumentus, konstatavo, kad ieškovas nenurodė kokiais būtent veiksmais žala buvo padaryta ir nenustatė priežastinio ryšio, tarp bendrovės akcininko priimtų sprendimų bei neva atsiradusios žalos. Teismas atmetė ieškinį. Kadangi bankroto byloje žyminis mokestis už apeliacinio skundo padavimą nemokamas, bendrijos klientas yra įsitikinęs, kad bankroto administratorius teismo sprendimą skųs apeliacine tvarka.

2019-03-18

Noilex advokatas Aleksander Višnevski, ikiteisminime tyrime gynė klientą, kuriam buvo pateikti įtarimai dokumentų klastojimu. Įvertinęs teisėsaugos surinktus įrodymus ir advokato pateiktas rekomendacijas, asmuo nutarė prisipažinti, bendradarbiavo su tyrimą atliekančiais pareigūnais. Perdavus byla teismui, teismas įvertinęs nusikaltimo sunkumą ir visas aplinkybes, tenkino asmens prašymą ir nutarė suteikti asmeniui dar vieną šansą, atleido jį nuo baudžiamosios atsakomybės perduodant jį pagal laidavimą laiduotojui.

2019-03-04

Į mūsų advokatų profesinę bendriją NOILEX kreipėsi asmuo dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Kliento (darbuotojo) interesams buvo pavesta atstovauti advokato padėjėjui Simonui Makrickui.

Darbdavys iš pradžių nesutiko su darbuotojo reikalavimais, atsisakė sumokėti dėl neteisėto atleidimo priklausančias darbuotojui išmokėti sumas bei kompensacijas. Todėl dėl neteisėto atleidimo buvo kreiptasi į Vilniaus teritorinio skyriaus Darbo Ginčų Komisiją.

Darbdaviui susipažinus su raštu parengtais ir išdėstytais reikalavimais, teisiniais argumentais, mūsų bendrijos atstovas darsyk pamėgino inicijuoti taikų ginčo išsprendimą abipusėmis derybomis. Šalims nusiraminus ir pasinaudojus mūsų teikiama mediacija, ginčą pavyko išspręsti taikiai ir abipusiai protingomis sąlygomis. Darbo byloje buvo sudaryta taikos sutartis, kuri buvo pateikta tvirtinti Darbo Ginčų Komisijai dar iki darbo bylos nagrinėjimo pradžios. Klientas nurodo, kad yra patenkintas NOILEX atstovo advokato padėjėjo Simono Makricko suteiktomis teisinėmis pasaugomis, taip pat nurodo, kad sudaryta taikos sutartis visiškai tenkina jo lūkesčius.

2019-03-01

Advokatų profesinė bendrija NOILEX, apeliacinėje instancijoje, Pro Bono atstovauja ieškovę, kurios ieškinį anksčiau atmetė apylinkės teismas. Pirmos instancijos teisme teisines paslaugas tiekė valstybės garantuojamos teisinės pagalbos advokatas.

Ieškovė mūsų bendrijai nurodė, kad buvo apgauta nesąžiningų asmenų, kurie iš jos sąskaitos išviliojo pinigų sumas skirtas gydymui ir pragyvenimui.

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos advokatui buvo pavesta surašyti ir pateikti ieškinį, kad susigražinti išviliotas pinigų sumas. Išnagrinėjus bylą ieškinys buvo atmestas ir iš ieškovės priteistos bylinėjimosi išlaidos atsakovo naudai.

Ieškovė jautėsi apgauta dar kartą, reiškė nepasitikėjimą teismu, todėl parengti apeliacinį skundą pavedė mūsų advokatų profesinės bendrijos NOILEX teisininkams. Panevėžio apygardos teismas, išnagrinėjęs NOILEX teisininkų rengtą apeliacinį skundą, anksčiau priimtą pirmos instancijos teismo sprendimą panaikino ir grąžino bylą nagrinėti iš naujo.

Teismas sutiko su apeliacinio skundo argumentais bei konstatavo, kad pirmos instancijos teisme atstovas negalėjo paaiškinti tam tikrų faktinių aplinkybių, ieškovė nebuvo atstovaujama tinkamai, o teismas neišnaudojo visų procesinių galimybių objektyviai išsiaiškinti byloje tiesą.

Džiaugiamės galėdami padėti žmogui ir tikimės, kad šį kartą byla bus išnagrinėta tinkamai ir objektyviai. Ne veltui mūsų šūkis: Dėmesys žmogui, pagalba verslui.